referencie

Staropramen 150 rokov

narodeniny vo veľkom štýle

Ak sme na niečo hrdí, tak je to dlhodobá spolupráca s našimi klientmi. Staropramen patrí do našeho portfólia už 10 rokov. V roku 2019 oslavovala značka uctyhodných 150 rokov a my sme sa postarali o to, aby boli tieto narodeniny nezabudnuteľné. Event sme v spolupráci s klientom pripravovali od úplného základu. Medzi naše skúsenosti patrí i komunikácia s mestom, políciou alebo hasičmi, kvôli všetkým požadovaným dokumentom k akciám, ktoré sa nezaobídu bez špeciálnych uzávierok alebo úprave nočného kľudu.

Vieme, čo všetko je potrebné zabezpečiť pred eventom tak, aby deň D prebehol v najlepšom poriadku a deň potom bolo všetko vrátené na svoje miesto. Zaistili sme sprievodný program aj hlavný program, catering, security, ohňostroj aj fotografa a dôležité Toi Toi 😊. Vizuálna stránka bola kompletne v našej réžii. Stavba pódií aj veľkokapacitných stanov alebo zaistenie čitačiek vstupeniek.

150 rokov Staropramenu je jednou z tých akcií, na ktorých sa ukáže, čo všetko musí agentúra vedieť a zvládať aby bolo všetko dokonalé. Musíme sami seba pochváliť, pretože v tomto prípade bolo dokonalé všetko.

menu