referencie

Tullamore D.E.W. Band

originálna hudobná promo tour!

Čo by to bolo za írsku párty bez whiskey, ryšavých dievčat a hudby? Rozhodli sme sa spojiť všetky charakteristické rysy Írska a vložiť ich do promo tour pre značku Tullamore D.E.W. Spojili sme hudobníkov z rôznych kútov Prahy a vytvorili z nich ten najlepší hudobný boy band, aký si dokážete predstaviť. Chlapci si po hudobnej stránke tak sadli, že v podnikoch zbierali jeden kontakt na vystúpenie za druhým. Samozrejme od dámskeho osadenstva. A čo potom hostesky?

 

Náš profesionálny tím krások pracoval s každou skupinkou sediacou pri stole v podniku tak, aby sa všetci bavili. Pomocou špeciálneho testovacieho papierika zisťovali, kto z návštevníkov má írske korene, aby ho mohli obdarovať darčekom pripraveným Tullamore D.E.W.

Keď Íra nenašli, ponúkli možnosť zahrať si pomocou hracích kociek o jednu z cien večera. Celý koncept promo akcie završoval sympatický barman, ktorý si v nami vymyslenom a upravenom puzdre na violu niesol svoj vlastný bar. Vďaka originalite barového set upu vždy vzbudil zvedavosť a obdiv.

 

Promo tour bola jednou z najvydarenejších aktivít, ktorú sme za celú existenciu agentúry mali možnosť vymyslieť aj realizovať. Od nápadu, kreatívneho spracovania, hudobného doprovodu až po plánovanie zastávok a chystanie podkladov.

menu